Nejlepší tématické webové stránky

Čarovné zrcadlo

Noira je zřejmě největší grafomanka mezi českými pohany. Diplomacie a politická korektnost sice rozhodně nepatří mezi její silné stránky, takže většina zveřejněných textů je psaná opravdu na rovinu a některé z nich mohou zaujatější či citlivější čtenáře poněkud provokavat nebo dráždit, faktem zůstává, že co se investovaného času a energie týče, patří její web na českém pohanském internetu mezi absolutní špičku a je to na něm samozřejmě znát po všech ohledech (rozsah, obsah, grafika, html validita).

BMWC

Stránky v současné době největší pohanské a čarodějnické konference, která je pravidelně pořádána na našem území. Přesto, že se dění kolem BMWC momentálně poněkud pozastavilo, zůstává tato zkratka zatím ještě pořád záštitou jednoznačně nejlepších čarodějnických setkání, které mají nejblíže k jakémusi panmagickému sletu, ze aktuálního všeho dění v ČR. Hlavním pořádatelem a držitelem copyrightu je wiccan Zahrada, jehož stránky o tradici Wicca naleznete ZDE.

Pohanský adresář

Hledáte-li on-line kontaty na pohany a čaroděje v Česku a na Slovensku, lepší místo neexistuje.

Pohanství.net

Web zaměřený na pohanství jako životní styl. Najdete zde i články o historii, historickém šermu a dalších tématech.

Druidství.cz

Poměrně nový, ale velice nadějný portál o druidství.

Grimoár.cz

Grimoáry, knihy, články a další zdroje ke studiu i magické praxi. Naleznete zde i české překlady textů, které jinak v mateřštině vůbec nejsou k sehnání.

Chaospace

Web (nejen) o chaosmagii a dalších moderních proudech v magii.

Věštírna.com

Poměrně zajímavý web s články o všem možném, co souvisí s magií, divinací a duchovnem. Mimo jiné, pokud se vám stýská po starší verzi stránek, právě tam najdete moje mnohem starší články o magii a čarodějnictví, psané ještě z pohledu stoupence eklektické wiccy...

Wicca.cz

Česká prezentace tradiční formy kultu Wicca.

Wicca.cz

Stránky o tradici Wicca z pohledu tradičně zasvěceného člena. Zahradova práce.

Witchvox.com (anglicky)

Hledáte-li zahraniční kontakty na čaroděje a pohany, lepší místo nenajdete.

Sacred-texts.com (anglicky)

Masivní on-line knihovna magické a duchovní literatury, včetně mýtů a legend a odborných (vědeckých) publikací na tato témata.

P)O(F

Pohanské otevřené fórum. Největší a nejkomplexnější diskuzní portál na české pohanské scéně. Zcela nezávislé a otevřené fórum o pohanství a příbuzných tématech.

Eurik