Eurik podporuje


Ubuntu - Linux pro lidské bytosti

Jedna z mála linuxových distribucí, které zvládne i uživatel-začátečník. Velice praktická, uživatelsky přátelská distribuce, bezpečnější a v mnoha ohledech praktičtější než komerční Windows (Vista - Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware). Systém, na kterém betz problémů vznikly tyto webové stránky včetně grafických doplňků, i když to není zrovna nejlepší reprezentace jeho schopností. K dispozici kdykoliv, legálně zdarma a s otevřenými zdrojovými kódy - tj. tisíce uživatelů, kteří tomu rozumějí, mohou opravovat chyby a potvrdit, že v systému nejsou žádné chytáky a levárny.

Open Suse Linux

Bezpečný, spolehlivlý, stabilní a to i na 64-bitové architektuře. Poslední verze tohoto webu byla již tvořena v SUSE.

Root.cz

Základní český web o Linuxu.

Jakpsatweb.cz

Nejlepší souhrn informací o webtvorbě zdarma a on-line.

OOo

Nekomerční a pro drtivou většinu uživatelů plně adekvátní alternativa k MS Office. Podporuje otevřené formáty a drží se standartů, a v mnoha ohledech komerční aplikace předčí. Například dokument se stejným obsahem má o třetinu až dvě třetiny menší velikost jako open text document (.odt) než jako dokument MS Word (.doc)

Jabber

Protokol, používaný mnoha prohlížeči, například Psi. Po všech stránkách lepší než ICQ (aneb chybami se člověk učí, s ICQ mám bohužel bohaté zkušenosti...) Bezpečnější, s neporovnatlně férovější uživatelskou úmluvou, stabilnější a světově rozšířenější než ICQ, komunikační hybrid izraelského původu vlastněný společností AOL.

Eleferno

Kvalitní stránky o BDSM a zejména o použití elektřiny. Vhodné pro starší 18 let. Na tomto webu se vyskytuji jako „Grimmy“.

FF.net

Fanfiction povídky převážně ze světa Harryho Pottera. Na tomto webu jsem v minulosti aktivně tvořil a publikoval dílka zejména erotického charakteru (opět vhodné pro čtenáře starší 18 let) a do budoucna v tom hodlám příležitostně pokračovat. Opět pod přezdívkou Grimmy.

Politická a spolčenská hnutí

Varování: tyto odkazy a komentáře se ani sebeméně nesnaží o objektivitu, neutralitu a politickou korektnost. Odkazuji na ně a podporuji je, protože mě nějakým způsobem individuálně oslovily a oslovují.

Svět bez komunismu

K tomuhle asi není co dodat.

Liberální institut

Články, zprávy a knihy zaměřené na osobní i ekonomickou svobodu.


Eurik